Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Šperky na cestách: 4 způsoby, jak je skladovat

Chystáte se letos na dovolenou? Pak si s sebou určitě hodláte sbalit nejen své oblíbené outfity, ale také šperky. Jenže jak skladovat šperky na cestách, aby neutrpěly žádnou újmu? Máme pro vás 4 tipy, s nimiž předejdete zamotaným řetízkům, zatoulaným náušnicím i poškrábaným prstenům.

celý článek

Svatba s cizincem: Jak se vzít a nezbláznit se z toho?

Našli jste svou lásku v zahraničí a chcete se vzít? Pak vás možná zajímá, jaká byrokracie vás čeká a co všechno svatba s cizincem obnáší. Zařizování bude celkem dost, ale s našimi tipy to zvládnete. Tak čtěte dál a zjistěte, jak si říct svá "ano".

celý článek

Jak připravit svatební proslov, který dojme i pobaví

Mezi výjimečné okamžiky svatebního dne patří kromě samotného obřadu také svatební proslovy a přípitky. Jako otce nevěsty či svědka vás tento úkol nejspíš nemine a pokud vás o něj ženich s nevěstou doslova požádají, je to velká pocta. Jak takový svatební proslov připravit?

celý článek

5 nejčastějších svatebních trapasů aneb na co si dát pozor v Den Dé

Je naprosto přirozené, že chcete, aby váš svatební den byl dokonalý. Jenže jak už to tak bývá, čím více si v hlavě malujeme perfektní scénáře, tím spíše se něco pokazí. A že na svatbě může neočekávaných situací nastat spousta. Ty nejpravděpodobnější jsme pro vás sepsali do článku, ať víte, na co se připravit.

celý článek
Zobrazit klasickou verzi Zpět nahoru