Zajímavosti

Milujete šperky, prsteny, náušnice? A nejlépe ty ze zlata? Pak jste přesně na tom správném místě. Z čeho se prsteny vyrábí, jaké druhy prstenů existují, k jaké příležitosti můžete prsten darovat. Nejen tohle, ale spoustu dalších zajímavých informací o snubních prstenech, zásnubních prstenech, a také svatbách se dozvíte právě zde.

 

Nechte si vyrobit šperk vašich snů

Jak své drahé polovičce učarovat? Osvědčeným a spolehlivým prostředkem je originální šperk. Dokonalý šperk se stává součástí charismatu majitele, podtrhuje osobnost a zdůrazňuje individualitu. Takový šperk nekoupíte v žádném obchodě, byť by zastupoval sebeprestižnější značky. Takový šperk umí vyrobit pouze mistr šperkař podle představy zákazníka.

celý článek
Nechte si vyrobit šperk vašich snů

Zlato, platina, palladium. Jak šperkaři pracují s drahými kovy?

Šperk a šperkařství. Řemeslo staré jako lidstvo samo. Archeologické artefakty dokazují, že první šperky krášlily už před dávnými 130 tisíci lety neandrtálce. Jako materiál sloužilo vše, co nabídla příroda. Nicméně o skutečném šperkařství můžeme hovořit až se schopností lidstva zpracovávat kovy.

celý článek
Zlato, platina, palladium. Jak šperkaři pracují s drahými kovy?

Co vše musíte zařídit před svatbou v cizině?

Mladé dívky vidí romantiku v princeznovské svatbě s nádhernými svatebními šaty, pro jinou je snem obřad v proutěném koši horkovzdušného balonu několik set metrů nad líně ubíhající krajinou. A stále častější jsou i svatby v zahraničí. Ty zní lákavě, ale pozor! Aby byla svatba v zahraničí právně platná, musíte toho před cestou hodně zařídit. Jak se v byrokratickém kolečku neztratit a na žádné důležité lejstro nezapomenout se vám pokusíme poradit v tomto článku.

celý článek
Co vše musíte zařídit před svatbou v cizině?

Nechte se okouzlit tajemnými smaragdy

Slovo dělá muže a šperk ženu, zejména, je-li osazen drahokamem. Nejlépe jedním ze čtveřice „královských“ kamenů: Diamantem, rubínem, safírem anebo smaragdem. Uhrančivě zelená barva smaragdu vyzařuje nádech tajemna a krásně podtrhne ženské charisma.

celý článek
Nechte se okouzlit tajemnými smaragdy
Zobrazit klasickou verzi Zpět nahoru