Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Přehledný manuál: Co vše zařídit po svatbě?

Kromě těch příjemnějších záležitostí, jako jsou líbánky nebo prezentace svatebních fotografií, vás po svatbě čeká i trocha "úředničiny". Změna příjmení, nové doklady – co dalšího je potřeba hned po svatbě vyřídit?

celý článek

V souladu s přírodou: 5 tipů, jak připravit ekologickou svatbu

Udržitelnost je v dnešní době velkým tématem. Neustále přibývá snoubenců, jímž na planetě záleží, a tak chtějí uspořádat svatbu s co nejmenším ekologickým dopadem. Patříte mezi ně? Pak si nenechte ujít naše tipy, které vám plánování zelené svatby usnadní.

celý článek

Šaty a šperky dělají člověka: Jak se správně obléct na pohovor?

Na pracovním pohovoru záleží prvotně na tom, co umíte. Jenže už během prvních 30 vteřin si o vás personalista vytvoří obrázek, který částečně ovlivníte i tím, co máte na sobě. Jak se na pohovor obléci, abyste zanechali co nejlepší první dojem a vyhnuli se faux paus?

celý článek

7 typů svatebních dekorací, které sluší boho i rustikálním svatbám

Rozhodli jste se ladit svou svatbu do boho či rustikálního stylu? Pak se těšte zejména na její dekorační část. Využijete totiž spoustu přírodních materiálů, květin i věcí, které objevíte na půdě či v lese. Máme pro vás 7 tipů na (ne)obyčejné svatební dekorace, které podtrhnou svatbu na statku, na zahradě i ve stodole.

celý článek
Zobrazit klasickou verzi Zpět nahoru