Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Nejkrásnější svatby celebrit roku 2018

Jsou velkolepé, do posledního detailu vyladěné a způsobují rozruch. Svatby celebrit. I v roce 2018 se několik takových odehrálo a byl by hřích se s vámi o ně nepodělit.

celý článek

Vyznejte se ve stylech zásnubních prstenů

Zdá se vám, že stylů zásnubních prstenů je příliš a že se v nich tak trochu ztrácíte? Pak nahlédněte do našeho malého průvodce, díky kterému se v nejčastějších stylech i designech zásnubních prstenů dokonale zorientujete.

celý článek

6 nejkrásnějších míst na svatbu v Česku

Dokonalá svatba začíná výběrem dokonalého svatebního místa. Právě to ovlivní výslednou atmosféru i styl vašeho svatebního dne. V dnešní době už se navíc nemusíte držet zkrátka a svůj den D můžete prožít na eko statku, uprostřed vinic či v zahradách přepychového zámku. Nebo v jednom ze šesti nejkrásnějších svatebních míst v Česku, o které se s vámi podělíme v dnešním článku.

celý článek

Jak vybrat zásnubní prsten krok za krokem

Žádost o ruku není jen tak a každý muž, který se kdy rozhodl pokleknout, to moc dobře ví. Vždyť už jen vybrat dokonalý zásnubní prsten vyžaduje velké úsilí a přináší s sebou spoustu otázek. Jaký styl zásnubního prstenu se jí bude líbit? Je lepší zirkon nebo briliant? Jakou velikost zásnubního prstenu zvolit? Žádné strachy, nahlédněte do našeho průvodce a přečtěte si, jak vybrat zásnubní prsten krok za krokem.

celý článek
Zobrazit klasickou verzi Zpět nahoru