Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Svatba bez dětí? Zjistěte, jak ji řešit i oznámit

Děti na svatbě, často diskutované téma, v němž se zpravidla střetávají názory rodičů a bezdětných snoubenců. První tábor si většinou svatbu bez dětí nedokáže představit, druhý zase horoucně přemýšlí, jak přátelům svatbu pro dospělé citlivě oznámit. Je to i váš případ? Přečtěte si, jak se k situaci postavit a vyjít z ní co nejlépe.

celý článek

Jak napsat svatební slib krok za krokem

Novomanželé si při obřadu zamilovaně hledí do očí a do několika srdceryvných vět shrnou všechny své city. Není zkrátka nic hezčího než osobitý svatební slib. Jenže shrnout vše, co máte na srdci na papír, může být složitější, než se zdá. Máme pro vás návod, se kterým to hravě zvládnete.

celý článek

Vybíráme šperk podle kovu: Který materiál vítězí?

Není šperk jako šperk. Životnost šperku i to, jak dlouho zůstane krásný, závisí především na jeho materiálu. Mezi nejrozšířenější typy kovů patří zlato, stříbro a platina. Liší se nejen cenou, ale i svými vlastnostmi. Pokud vás při výběru šperku zajímá, který kov je nejvhodnější, čtěte dále.

celý článek

Svatební dary: Etiketa, tipy a doporučení

Svatební dary patří mezi tradiční svatební zvyky. Dlouhá léta byli čerství novomanželé zahrnováni zejména mixéry, porcelánem a další výbavou domácnosti. Dnes už s praktickými dary spíše neuspějete. Jak je to v dnešní době se svatebními dary? A jak si taktně říct o peníze?

celý článek
Zobrazit klasickou verzi Zpět nahoru