Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

5 míst na světě, kde chcete, aby vás požádal o ruku

Na světě se nachází množství úchvatných míst, ale jen některá z nich se z určitých důvodů stávají jevištěm pro romantické žádosti o ruku. A pak jsou ta, která k tomuto okamžiku přímo vybízí, což mnohdy zjistíte, až když je reálně spatříte. Pět z nich vám v dnešním článku představíme jako místa, kde rozhodně chcete být požádána o ruku.

celý článek

Jak vyčistit zlato, aby znovu získalo svůj lesk?

I zlato, jeden z luxusních a zároveň nejměkčích kovů, dříve či později zestárne a na jeho povrchu se objeví vrásky v podobě skvrnek, mastnoty a v horším případě i rýh. Pokud i vy nosíte zlatý šperk, který dávno ztratil svou původní barvu i lesk, potěšíme vás. Pomocí několika osvědčených tipů můžete krásu svých šperků znovu obnovit. Jak na to?

celý článek

Kolik utratit za snubní prsteny?

Články o tom, kolik by měl muž utratit za zásnubní prsten, se to na internetu jen hemží. Pak ale přijde svatba a vyvstane otázka, která se najednou týká obou partnerů: Kolik peněz investovat do snubních prstenů? Co je málo a co už je příliš? Přestože předepsaná suma neexistuje, přinášíme vám několik užitečných tipů, jak si částku rozumně určit.

celý článek

Svatební šperky: Jak vybrat ty správné?

Víte, co je skvělého na špercích, které si vezmete ve svůj svatební den? Kromě toho, že na vás zanechají dotek luxusu a ještě více vás rozzáří, třeba i to, že na rozdíl od svatebních šatů je unosíte i po svatbě. Prozradíme vám, jak a podle čeho si vybrat svatební šperky, aby dokonale ladily k vašim svatebním šatům a zároveň se hodily i na běžné nošení.

celý článek
Zobrazit klasickou verzi Zpět nahoru