Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Typy zapínání náušnic a vše, co o nich potřebujete vědět

Vybíráte nové náušnice? Pak věnujte pozornost nejen jejich vzhledu, ale i typu zapínání. Protože i na něm závisí, zda se vám náušnice pohodlně nosí a jestli drží na svém místě. Jaké jsou nejčastější typy zapínání náušnic a jak se liší jejich vlastnosti?

celý článek

Svědci, svědkyně a družičky – jaké jsou jejich úkoly a povinnosti?

Jít někomu za svědka či za družičku je obrovská pocta. Svědci se navíc hned po snoubencích řadí mezi nejdůležitější osoby, které se svatby i svatebních příprav účastní. Co tyto významné role obnáší? Seznam všech hlavních úkolů i povinností jsme pro vás shrnuli v článku.

celý článek

Svatební koordinátorka ušetří čas i nervy. Vyplatí se i vám?

Víte, co je snem každé nevěsty? Užít si svůj svatební den naplno. To se ale často podaří jen v případě, že jde vše podle plánu, nevěsta se nestresuje a nemusí myslet na stovku věcí. Naštěstí existují svatební koordinátorky, které na svatbách často nebývají vidět, ale právě díky nim to na nich běží jako po másle. Pomůže svatební koordinátorka i vám? A kolik za její služby zaplatíte?

celý článek

Profily snubních prstenů – jak se liší a které vybrat?

Při výběru snubních prstenů je důležitý nejen jejich vzhled a velikost, ale také typ obroučky. Právě profil snubního prstenu se podílí na tom, jak dobře vám prsten sedí a zda se vám pohodlně nosí.  V následujícím článku vám představíme základní profily snubních prstenů, rozdíly mezi nimi a poradíme, podle čeho je vybírat.

celý článek
Zobrazit klasickou verzi Zpět nahoru